Dobrodelni koncert Pomladni dan, s katerim smo lani v tem času zaorali ledino, je bil napolnjen z zvoki glasbe sedanjih dijakov Gimnazije Murska Sobota in nekaterih gostov, ki so tako ali drugače povezani s šolo. Koncert, na katerem je kar 24 nastopajočih darovalo svojo glasbeno umetnost za plemenit namen, sta povezovala dijaka Eva Grah in Miha Matajič. Glasbeniki so se predstavili s solističnimi nastopi ter v različnih instrumentalnih in vokalno-instrumentalnih zasedbah ter navdušili dodobra napolnjeno dvorano Gledališča Park.

Koncert z dobrodelno noto smo ob koncu zaokrožili še s podpisom ekolistine. Apelu šole je prisluhnilo tudi okolje, in sicer Mestna občina Murska Sobota, Občini Beltinci in Turnišče, Pomurska gospodarska zbornica ter podjetja Murska Transport, Pomurske lekarne, Paradajz in Tilia print. Zbrana sredstva so namenjena Šolskemu skladu Gimnazije Murska Sobota.

Več fotografij na facebook strani šole Fotografije