Projekt medrazrednih koncertov je za dijake prvih letnikov ustaljen primer timskega sodelovanja in projektnega dela, v katerem dijaki sami organizirajo koncertni dogodek. To nalogo so na 16. medrazrednem koncertu prevzeli dijaki 1. A in 1. C razreda. V torek, 23. aprila 2019, so se staršem, profesorjem in sovrstnikom predstavili z glasbenimi točkami, recitacijami ter s skeči. Dokazali so, da zmorejo sodelovati, da zmorejo upoštevati posebnosti drug drugega, sklepati kompromise in slediti skupnemu cilju. Dogodek, v katerem so na ustvarjalen način predstavili svoj razred in svoje življenje v šoli, so oblikovali kot dve televizijski oddaji. Na skupni evalvaciji po izvedenem dogodku so z mentorjem dejavnosti, profesorjem glasbe Tomijem Bušinoskim, ovrednotili načrtovanje, organizacijo in izvedbo dogodka.

Oznake: ,