VABILO

V soboto, 19. 10. 2024, pripravljamo na Gimnaziji Murska Sobota projektni dan. Ta dan se bomo ob 9. uri zbrali pri Bukovniškem jezeru. Začeli bomo s kratkim kulturnim programom in kratko predstavitvijo prisotnih šol. Sprehodili se bomo po okolici Bukovniškega jezera in gobarili. Sledile bodo dejavnosti v okviru VSUO, nato pa druženje s pogostitvijo.

Vabljeni: zaposleni na GMS, dijaki GMS in starši, učenci zadnje triade osnovnih šol in njihovi učitelji.

Se vidimo.

Ravnatelj: Roman Činč, prof.

Koordinatorica projektnega dneva: Valerija Režonja, prof.