Spoštovani!

Na Gimnaziji Murska Sobota smo se odločili, da zopet organiziramo tabor za osnovnošolce. Preimenovali smo ga v Raziskovalni tabor GMS. Interdisciplinarni tabor bo zajemal skoraj vsa področja, ki jih gimnazijski program ponuja. Vsebine bodo prilagojene ravni zahtevnosti osnovnošolcev. Tabor bo potekal od 28. do 30. junija 2023. Da bi osnovnošolce seznanili  z vsebino tabora, bodo na vašo šolo poklicali naši profesorji in se s posameznimi učitelji zmenili za predstavitev. Prosimo, da jim predstavitev omogočite, in se vam za to zahvaljujemo.

Lepo vas pozdravljamo.

Koordinatorica tabora                                                           Ravnatelj

Marjetka Maučec, prof. bio.                                                   Roman Činč, prof. mat.

marjetka8m@gmail.com

Prijava in izjava za udeležence, 28. – 30. 6. 2023