VABILO

Leto je naokrog in v soboto, 14. 10. 2017, spet pripravljamo na Gimnaziji Murska Sobota projektni dan. Ta dan se bomo ob 9. uri zbrali pri Bukovniškem jezeru. Začeli bomo s kratkim kulturnim programom, predstavitvijo šol in medsebojnim spoznavanjem. Sprehodili se bomo po okolici Bukovniškega jezera in igrali družabne igre. Sledil bo še kratek kviz, nato pa druženje s pogostitvijo in razglasitev najboljših ekip, ki bodo tudi nagrajene. Vabimo vse zaposlene, dijake, starše, bivše gimnazijce, učitelje in učence 9. razreda oz. zadnje triade bližnjih osnovnih šol, da se nam pri Bukovniškem jezeru pridružite in nas spoznate na malo drugačen način. Upamo, da bo skupaj z vami sobotni dopoldan pestrejši. Zainteresirani udeleženci se prijavite do 11. 10. 2017. Spremljajte spletno stran naše šole, kjer bo objavljeno vse o tem dogodku.
Hvala.

Ravnatelj: Roman Činč, prof.
Koordinatorica: Valerija Režonja, prof.

Oznake: , ,