Drage dijakinje, dragi dijaki,

tudi v letošnjem šolskem letu boste opravljali različne aktivnosti, ki spadajo med obvezne izbirne vsebine (OIV). Podroben letni program bomo predstavili pri razrednih urah.

Prvi dogodek je na sporedu že jutri. Od 4. 9. do 9.10. 2020 namreč potekajo prireditve v okviru projekta Tedni vseživljenjskega učenja in letos bo začetek obeležen z virtualnim dogodkom Nacionalno odprtje TVU 2020, ki si ga boste ogledali v petek, 4. 9. 2020 v svojih matičnih učilnicah ob 11.00.

Profesorji, ki so to uro z vami, bodo zagnali program in zabeležili morebitno odsotnost dijakov.
Aktivnost se šteje v obvezni program OIV (1 ura) in je za vse dijake torej obvezna.
Dijaki 1.a, 2.a, 4.a in 4.b v dogovoru s profesorji malico opravijo 4. ali 5. šolsko uro.