Letošnji dnevi drugačnega učenja, ki so vedno na koncu pouka, bodo potekali od 22. do 24. junija. Na panoju pri zbornici si lahko ogledate programe. Potek prijav bo potekal na enak nacin kot prejsnja leta. Dobro si preberite vsa navodila, preglejte urnike in se odlocite, kaj bi letos radi obiskali. Nekatere stvari so določene. Dijaki prvega letnika boste na ekskurziji v Bad Radkersburg in na športnem dnevu, dijaki drugega letnika boste prvi dan na športnem dnevu, drugi dan pa boste prisostvovali predavanju in sodelovali v eni izmed izbranih delavnic. Dijaki tretjega letnika izbirate med delavnicami v sredo in greste še na filmsko predstavo, v četrtek pa v Graz. V petek je za vse proslava ob slovenskem državnem prazniku in praznovanju 25. obletnice samostojne Slovenije ter podelitev spričeval v šoli.

Prijave zbira profesor Bušinoski in bodo potekale v navedenih terminih, ki so na panoju. Našli ga boste na šoli (zbornica, 114, 107) Držite se terminov in se čim prej prijavite. Prijave veljajo za druge in tretje letnike. Prosimo, da pridete vsak posebej in upoštevate drug drugega, da bodo prijave potekale čim bolj uglajeno. V vsakem primeru si predhodno preglejte aktivnosti, da ne izgubljamo časa s prijavo.

Navodila in urnike najdete na spletnih straneh sole in na oglasni deski pri zbornici.

Oznake: ,