Bukovnica_2016_17_popravek

Leto je naokrog in v soboto, 22. 10. 2016, v Gimnaziji Murska Sobota spet pripravljamo projektni dan, ki smo ga tokrat poimenovali Bukemon. Ta dan se bomo ob 9. uri zbrali pri Bukovniškem jezeru.

Začeli bomo s kratkim kulturnim programom, predstavitvijo šol in z medsebojnim spoznavanjem. Udeležence bomo razdelili v manjše mešane tekmovalne skupine (3–5 oseb), ki bodo v bližnji okolici po navodilih iskale skrite predmete. Sledil bo še kratek kviz, nato pa druženje s pogostitvijo in razglasitev najboljših tekmovalnih skupin, ki bodo tudi nagrajene.

Letos bodo naši gostje tudi iz tujine, zato bodo komunikacija in vsa navodila v angleškem jeziku.

Vabimo vse zaposlene v Gimnaziji Murska Sobota, dijake in njihove starše ter učitelje in učence 9. razreda oz. zadnjega triletja bližnjih osnovnih šol, da se nam pri Bukovniškem jezeru pridružite in nas spoznate tudi drugače. Upamo, da bo sobotno dopoldne skupaj z vami pestrejše.

Prosimo, da se prijavite do 19. 10. 2016.

Spremljajte spletno stran naše šole, kjer bo objavljeno vse o tem dogodku.

Pravila igre Bukemon

Mapa za iskanje zaklada